Misją naszej Kancelarii jest świadczenie doradztwa prawnego na najwyższym poziomie.

Profil kancelarii
EDYTA STĘPIEŃ

EDYTA STĘPIEŃ

Doradzamy naszym Klientom na bazie otwartych relacji i przy pełnym zaangażowaniu nas i naszych pracowników. Takie podejście decyduje o renomie naszej Kancelarii.


HISTORIA KANCELARII

Kancelaria Kurek, Wójcik i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie powstała w lipcu 2004 roku.  

Przed podjęciem decyzji o połączeniu potencjału Partnerów w ramach kancelarii Maciej Kurek prowadził od 2002 roku działalność w formie indywidualnej kancelarii. W latach 1999-2002 był wspólnikiem Kancelarii Prawnej M. Kurek, S. Wątroba i Partnerzy sp. k. z siedzibą w Krakowie. 

W sierpniu  2008 roku do grona partnerów Kancelarii dołączył radca prawny Aleksander Wójcik. Radca prawny Aleksander Wójcik był związany z Kancelarią od początku 2005 roku, wcześniej przez kilka lat pracował w jednej z największych krakowskich kancelarii oraz spółkach deweloperskich.

Następnie w styczniu 2013 roku do grona wspólników Kurek i Wójcik Kancelaria Radców Prawnych jako Młodszy Partner dołączyła radca prawny Edyta Stępień. Radca prawny Edyta Stępień jest związana z Kancelarią od początku swojej kariery zawodowej tj. od listopada 2005 roku i od początku tej współpracy buduje wizerunek Kancelarii.

 Copyright 2004 - 2018 by Kancelaria Kurek, Wójcik i Partnerzy – Radcowie Prawni