Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się kancelarii działających na rynku fuzji i przejęć.

Profil kancelarii

Doradzamy naszym Klientom na bazie otwartych relacji i przy pełnym zaangażowaniu nas i naszych pracowników. Takie podejście decyduje o renomie naszej Kancelarii.


Profil Kancelarii

Kancelaria Kurek, Wójcik i Wspólnicy Spółka Komandytowa z siedzibą w Krakowie jest spółką tworzoną przez dwóch radców prawnych – Macieja Kurka i Aleksandra Wójcika.

W Kancelarii ponadto stale zatrudnieni są doświadczeni prawnicy, których zainteresowania zawodowe wzajemnie się uzupełniają. Kancelaria Kurek, Wójcik i Wspólnicy Spółka Komandytowa świadczy usługi Klientom międzynarodowym, ogólnopolskim i lokalnym. Klienci Kancelarii to przede wszystkim przedsiębiorcy z Krakowa i okolic, Warszawy, Trójmiasta i Górnego Śląska oraz podmioty zagraniczne.
 
Kancelarię tworzy grupa kompetentnych i doświadczonych specjalistów, którzy stawiają sobie za cel świadczenie usług doradztwa prawnego na najwyższym poziomie. Drogą do realizacji tego zamierzenia jest efektywna współpraca pomiędzy prawnikami w ramach realizowanych projektów, prowadząca do szybkiego znajdowania najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań. O wysokiej jakości usług Kancelarii świadczy otrzymanie rekomendacji Izby Domów Maklerskich.

 Copyright 2004 - 2018 by Kancelaria Kurek, Wójcik i Partnerzy – Radcowie Prawni